2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Tarih Soru Bankası pdf oku indir

tarafından
7
2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Tarih Soru Bankası pdf oku indir

Sevgili Adaylar,
Bu kitap Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) Genel Kültür Testinde önemli bir yeri olan Tarih bölümündeki 27 soruyu  uygun bir süre zarfında ve hatasız çözebilmeniz için hazırlanmıştır.
Kitabımız, her soru için anlaşılır bir dilde hazırlanmış çözümlü anlatım ve açıklamalar içermektedir. Çalışmalarınız süresinceQR kod ile erişebileceğiniz soru çözümlerinden yararlanmanız, konulara dair bilgilerinizipekiştirmenizive konuları tüm ayrıntıları ile öğrenmiş olmanızı sağlayacaktır.Soruların çeşitliliği tercih edilirken en çok zorlandığınız soru tipleri, ÖSYM’nin şimdiye kadar hazırladığı sınavlarda çıkmış ve bundan sonra hazırlayacağı sınavlarda da çıkabilecek soru tipleri referans alınmış ayrıca konuyu pekiştirmenize yardımcı olacak düzeyde hemen hemen tüm soru tiplerine değinilmiştir.Yoğun bir araştırma ve çalışma süreci ile hazırlanmış olan bu kitapla ilgili görüş ve önerilerinizi bizimle pegem@pegem.net e-posta adresimizden veya 0 538 594 92 40 WhatsApp hattımız aracılığı ile paylaşabilirsiniz.
Kitabın çalışmalarınızda yararlı olması dileğiyle, KPSS’de ve meslek hayatınızda başarılar.
 

2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Tarih Soru Bankası isimli 336 sayfadan oluşan kitap ; Komisyon tarafından kaleme alınmıştır. PEGEM AKADEMİ YAYINCILIK-SINAV KİTAPLARI yayınevinin 24.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. 2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Tarih Soru Bankası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

2022 Genel Yetenek Genel Kültür Ezberbozan Tarih Soru Bankası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.