Çocukluğum ve Çocuğum pdf oku indir

tarafından
8
Çocukluğum ve Çocuğum pdf oku indir

Sakla anıları gelir zamanı, boşuna mı biriktirdi çocukluğun onları? Asla! Çocukluğun kendine has bir dünyası vardır. Bu dünyada büyülü şeylere yer olduğu kadar mutsuz anılar da yer bulabilir kendine. Bir çocuk, bir kahramanın gelip kendisini kurtarmasını bekleyebilir, yolda yürürken kuşlara bakıp hayallere dalabilir, olmayacak şeylerden korkarak annesinin sıcak kollarında şefkat arayabilir, salıncakta sallanırken her defasında hızını artırarak gökyüzüne kavuşabilme ihtimaline tüm benliğiyle inanabilir, bir sihirli değnekle her şeyin daha güzel olacağını düşünebilir… Sonra bir gün büyür, dizlerindeki kabuk tutmuş yaraları unutur, unuttuğunu sanır.
 
Belki de çocukluğundan beri beklediği o kahraman yetişkinliğinin pelerin takmış halidir…
 
Aslı Kocaeli, anne olduktan sonra âdeta kendi sihirli değneğini ve pelerinini bularak çocukluğuna bugünün gözüyle bakıyor, kabuk tutmuş yaraları iyileştirmeye niyet ediyor. “Büyüğüm ben anne olacak kadar, küçüğüm ben anne diye ağlayacak kadar,” diyor ve o zamanlar anlamadığı, içekapandığı, mutsuz hissettiği tüm anların başını bir anne şefkatiyle okşuyor. Çocukluğum ve Çocuğum’da sıkı sıkı sarıldığı çocukluğu ve kendi çocuğu, el ele tutuşup huzur dolu bir yolculuğa çıkıyor.
 
Bir anne olmak ve bir annenin çocuğu olmak denklemlerini @anneninicsesi parantezinde çözmeye hazır mısınız?
 
“Küçüklüğümden bir hediye geldi anneliğime,
Çocuğumun ihtiyacı olan her şey yazıyor içinde.”
 

Çocukluğum ve Çocuğum isimli 165 sayfadan oluşan kitap ; Aslı Kocaeli tarafından kaleme alınmıştır. KÜSURAT YAYINLARI yayınevinin 23.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocukluğum ve Çocuğum isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Milena’ya Mektuplar pdf oku indir başlıklı makalemizde Milena’ya Mektuplar indir, Milena’ya Mektuplar oku ve Milena’ya Mektuplar pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocukluğum ve Çocuğum pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.