Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa Bir Arayışın Romanı pdf oku indir

tarafından
9
Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa  Bir Arayışın Romanı pdf oku indir

“Tüm muhteşem hikâyeler iki şekilde başlar. Ya bir insan bir yolculuğa çıkar ya da şehre bir yabancı gelir.”
-Tolstoy
 
Demirden keskin bir düdük sesi yükseldi o sırada. Ayrılığın ciddiyeti buz gibi sardı bedenimi. Kapılar kapandı sonra… Çantam sağımda, yalnızlık karşımda…
 
Gidiyorum!
Hayır bir saniye!
Filmlerde böyle olmazdı ki… Son anda muhakkak bir kalma sebebi yazardı senarist. Tam hareket etmek üzereyken trenden atlayıverirdi esas adam.
Oysa şimdi rayların üzerinde kaymaya başlamıştı bile tren… Ayrılığın göğsüme oturan ağırlığıyla camdan dışarı bakıp el sallayan insanlarla dolu peronu izledim.
Beni uğurlamaya gelmeyen herkese teşekkür eder gibi bir damla gözyaşı bıraktım oraya.
 

Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa
Bir Arayışın Romanı isimli 264 sayfadan oluşan kitap ; Hikmet Anıl Öztekin tarafından kaleme alınmıştır. DESTEK YAYINLARI yayınevinin 05.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa
Bir Arayışın Romanı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim pdf oku indir başlıklı makalemizde Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim indir, Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim oku ve Dış Güzellik Yasaklansın Ruh Güzelliğine Geçelim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ne İçin Varsan Onun İçin Yaşa Bir Arayışın Romanı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.