Örneklerle Kolay Ekonomi pdf oku indir

tarafından
69
Örneklerle Kolay Ekonomi pdf oku indir

Ekonomiyi herkes için bir başarı kaynağı ve kılavuz haline getiren kitap…
Bu kitabın amacı, yalnızca ekonomiyi en basit haliyle anlatmak ve okuyan herkesin ekonomiyle ilgili söylenenleri, yazılanları, tartışılanları rahatça izleyebilmesini sağlamakla sınırlıdır.

Thomas Sowell şöyle diyor:
“Ekonomide ilk ders kıtlıktır. Buna göre ihtiyaçları karşılamakta kullanılan her şey kıttır. Siyasetteki ilk ders ise ekonomideki ilk dersin dikkate alınmamasıdır.”

Robert W. Sarnoff ise şöyle diyor:
“Finans, parayı elden ele geçirip sonunda kaybetme sanatıdır.”

H. G. Wells’ten de bir özdeyiş:
“Bugünün krizi yarının şakası olur.”

 

Örneklerle Kolay Ekonomi isimli 192 sayfadan oluşan kitap ; Mahfi Eğilmez tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 06.11.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Örneklerle Kolay Ekonomi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Girişimci Devlet: Kamu Sektörü-Özel Sektör Karşıtlığı Masalının Çürütülmesi pdf oku indir başlıklı makalemizde Girişimci Devlet: Kamu Sektörü-Özel Sektör Karşıtlığı Masalının Çürütülmesi indir, Girişimci Devlet: Kamu Sektörü-Özel Sektör Karşıtlığı Masalının Çürütülmesi oku ve Girişimci Devlet: Kamu Sektörü-Özel Sektör Karşıtlığı Masalının Çürütülmesi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Örneklerle Kolay Ekonomi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.