Kral Kaybederse pdf oku indir

tarafından
11
Kral Kaybederse pdf oku indir

Avına av olan bir avcının hikâyesi… İnsanoğlu ilk çocukluk yıllarında yaşadıklarından çok etkilenir. Henüz tam ortaya çıkmamış bir heykel gibidir o; hayat da onu ince ince şekillendirmeye çalışan usta bir heykeltıraş… Alır eline keskiyi, usul usul oyar. Ama bazen keskiyi öyle bir savurur ki, bir parça kopuverir ve o parçayı bir daha kimse yerine koyamaz. Kendini hep dorukta görüyor ve asla aşağı düşmeyeceğini sanıyordu. Ama bir gün hayat elindeki keskiyi ona da savuruverdi ve onun da koptu yüreği… Oysa pek çok kadının gönlüne taht kurmuş bir kraldı o… Uzun süre ne kendi inandı tahttan indiğine, ne de kadınlar. Ama bir şeylerin değiştiğini yine de ilk hisseden kadınlar oldu; ona yıllarca köle gibi itaat eden kadınlar… Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu Kral Kaybederse romanında, doruklardan aşağı inmeyeceğini sanan bir avcının avına av olup yuvarlanışını, kendini sevilmeyeceğine inandırmış mutsuz bir kadının da trajik hayatı içinde avken nasıl avcı olduğunu anlatıyor.
 

Kral Kaybederse isimli 384 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Gülseren Budayıcıoğlu tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 26.09.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kral Kaybederse isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan İvan İlyiç’in Ölümü pdf oku indir başlıklı makalemizde İvan İlyiç’in Ölümü indir, İvan İlyiç’in Ölümü oku ve İvan İlyiç’in Ölümü pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kral Kaybederse pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.