Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir

tarafından
10
Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir

Japon çizgi romanlarına verilen isim olan Manga, dünyada bir çılgınlık halini almıştır. Death Note (Ölüm Defteri) yayınladığı bütün ülkelerde satış rekorları kıran ve geniş bir hayran kitlesine sahip en önemli manga serilerinden biridir.

Bu deftere adı yazılanlar ölür… Ölüm Tanrısı Şinigami Ryuk’un insanoğlu dünyasına düşürdüğü defter: DEATH NOTE (ÖLÜM DEFTERİ). Bu doğaüstü defteri bulan ve dünyadaki cani suçluları ortadan kaldırmak için kullanmaya karar veren Light Yagami (nam-ı diğer Kira) ile kimsenin çözemediği olaylarda polise yardım eden L adlı gizemli detektif arasındaki muhteşem mücadele böyle başlar.

Dünyayı sarsan Kira olayı. Bir de bu olayın arka planında Death Note’un varlığı. Bu kez, olay ve defterle ilgili farklı kayıtları kaleme alıp, çizgilendirdik. Gizem perdesi arkasında kalan birçok gerçek şimdi gün yüzüne çıkıyor! 12 ciltlik maceranın perde arkasınıöğrenmeye, karakterleri yakından tanımaya ve Death Note’un yazarı ve çizeri ile yapılan samimi röportajları okumaya hazır mısınız?
 

Ölüm Defteri 13 (Death Note) isimli 288 sayfadan oluşan kitap ; Tsugumi Ooba tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR yayınevinin 03.07.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ölüm Defteri 13 (Death Note) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Ölüm Defteri 13 (Death Note) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.