Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
6
Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Kafka’nın 1919’da babası Hermann Kafka’ya yazdığı ama yerine ulaşmayan bir metin bu. Dolayısıyla eleştirmenler arasında Babaya Mektup’un gerçekten bir mektup mu yoksa kurgu mu olduğu konusu çok tartışıldı. Almanca aslından Türkçeye çevrilen Babaya Mektup, dünya edebiyatının en önemli isimlerinden Franz Kafka’nın en mahrem ve duygu dolu düşüncelerini yansıtıyor.
Benim içime yerleştirmiş olduğun kuşku, senin başkalarına karşı duyduğun güvensizlikten çok daha büyük. Bu itiraz ilişkimizin açıklanabilmesi açısından yeni şeyler katıyor. Ben de kesinlikle itirazın doğruluk payını reddetmiyorum. Tabi ki gerçek hayatta olaylar, mektupta yazdığım kanıtlar gibi örtüşmez. Hayat bir bulmacadan çok daha fazlasıdır.
 

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 62 sayfadan oluşan kitap ; Franz Kafka tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Savaş ve Barış 2 Cilt (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Savaş ve Barış 2 Cilt (Karton Kapak) indir, Savaş ve Barış 2 Cilt (Karton Kapak) oku ve Savaş ve Barış 2 Cilt (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Babaya Mektup (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.