Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi – 6) pdf oku indir

tarafından
7
Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi – 6)  pdf oku indir

Vahşi Av hasadını topluyor! 
 
“Yosunlarla kaplı, samandan yapılma çatısı çökmüş kulübeye hava karardıktan sonra biri usulca yaklaşıp içeriye bakacak olsa alevlerin ışığında ve ocağın korunda bir post yığının üzerine eğilmiş kır sakallı bir ihtiyar görürdü. Ayrıca kül sarısı saçlı, bir çocuğunkini andıran yeşil gözleriyle uyumsuz, yanağında berbat bir yara izi taşıyan bir kız da görürdü.” 
 
Tüm dünya amansız bir savaşın ortasında kalmıştır. Bir haydut takımına katılıp hayatında ilk kez özgürlüğün tadını çıkaran Ciri ise bir tuzağa doğru çekilmektedir. Nilfgaard ajanları, kelle avcıları, büyücüler, Yennefer, Geralt ile arkadaşları geleceği kehanetlerde anlatılan genç kızın peşine düşmüştür. Geralt ve arkadaşları onu kurtarmak için var güçleriyle çalışırken, düşmanlarının onu ölü veya diri ele geçirmek için yapmayacağı şey yoktur. 
 
Saklanabileceği bir yer kalmayan Ciri’nin kaçabileceği tek bir yer vardır: Kırlangıç Kulesi! 
 
 “BU KİTABI GERÇEKTEN, GERÇEKTEN ÇOK BEĞENDİM… SAPKOWSKI’NİN DÜNYASINDAKİ HİÇBİR KARAKTER SİYAH-BEYAZ DEĞİL. GERALT VE CANAVARLAR DÂHİL HERKES GRİNİN BİR TONU.” 
––The Deckled Edge 
 

Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi – 6) isimli 560 sayfadan oluşan kitap ; Andrzej Sapkowski tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 02.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi – 6) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı pdf oku indir başlıklı makalemizde Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı indir, Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı oku ve Verity: Gerçeğin Diğer Kıyısı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kırlangıç Kulesi (The Witcher Serisi – 6) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.