Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı pdf oku indir

tarafından
7
Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı pdf oku indir

Bu kitapta yer alan, geçerliliği zaman içinde kanıtlanmış öğütler, elli yıldır milyonlarca insan tarafından okundu, on binlerce ünlü insanı hem iş hem de özel yaşamlarında başarı merdiveninin zirvesine taşıdı.

“Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı” 2000’li yılların rekabeti ve karmaşası içindeki okuyucuların da potansiyellerinin doruk noktasına ulaşmalarını sağlamak için gözden geçirildi ve günümüze uyarlandı.

Bu kitabı okuduğunuzda; insanların sizden hoşlanmalarını ve sizinle fikir birliğine varmalarını sağlamanın, onları kırıp incitmeden değiştirmenin yollarını öğrenecek, yaşamın sizin için daha kolay hale geldiğini göreceksiniz.

Zirvede herkese yer var. Yeter ki siz ulaşmayı bilin!
 

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Dale Carnegie tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ yayınevinin 16.06.2017 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Dost Kazanma ve İnsanları Etkileme Sanatı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.