Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf oku indir

tarafından
11
Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf oku indir

Türkiye’de birden fazla neslin idollerinden biri Cüneyt Arkın: Bizans tekfurunun oyunlarını tek başına bozan Kara Murat, bozuk düzene isyan eden Vatandaş Rıza, onlarca filmin unutulmaz jönü, ölümsüz aşk sahnelerinin can alıcı bakışları, dünyayı kurtaran adam… Çobanlıktan doktorluğa, aktörlükten yapımcılığa, Eskişehir’in uçsuz bucaksız bozkırından Yeşilçam’ın zirvesine seyreden bir hayat onunki. Ve bu hayatın içinden kesitler sunuyor Benim Kahramanım Türk Halkıdır.
Usta aktör, çocukluğundan başlayarak ölümden döndüğü günlere kadar hayatından anları, anıları bir araya getiriyor. Zaman zaman nemli gözlerle zaman zaman gülerek okuyacağınız anılarda samimiyetini asla elden bırakmıyor. Babasıyla koyun güttüğü yılları, İran Şahı’nın davetinde yaşadıklarını, doktorluk günlerindeki tanıklıklarını ve elbette Yeşilçam yıllarını kendi penceresinden anlatıyor.
 

Benim Kahramanım Türk Halkıdır isimli 152 sayfadan oluşan kitap ; Cüneyt Arkın tarafından kaleme alınmıştır. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 13.07.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Benim Kahramanım Türk Halkıdır isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı indir, Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı oku ve Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Benim Kahramanım Türk Halkıdır pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.