Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı pdf oku indir

tarafından
12
Öyle Geçer ki Zaman  Teoman Duralı Kitabı pdf oku indir

Öyle Geçer ki Zaman, Teoman Duralı’nın, bugüne dek gezip gördüğü yerler, okuyup araştırdığı konular üzerinden bir hakikat arayıcısının izlerini sürüyor. Anılarındaki capcanlı ayrıntılar, sarih ve berrak bir zihin örneği sergiliyor.
 
Zonguldak’ta geçen çocukluk yıllarından dayısı ile ettikleri muhabbetlere, hiçbir zaman sevemediği okul yıllarından dile olan merakına, Norveç’te kaptanlık hayalinden Kapalıçarşı’da geçen çalışma faslına kadar birçok hikâye ve olay… Duralı’nın kendine özgü üslubuyla Türk siyasetine damgasını vurmuş siyasetçilerle ilgili tespitler ve akademik ortama dair değiniler…
 
Teoman Duralı Kitabı okuyucusunu, bir filozofun yerel ve evrensel dünyanın kültür atlasındaki devriâlemine ortak ediyor.
 

Öyle Geçer ki Zaman
Teoman Duralı Kitabı isimli 520 sayfadan oluşan kitap ; tarafından kaleme alınmıştır. TURKUVAZ KİTAP yayınevinin 20.01.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öyle Geçer ki Zaman
Teoman Duralı Kitabı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Saklambaç (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Saklambaç (Karton Kapak) indir, Saklambaç (Karton Kapak) oku ve Saklambaç (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öyle Geçer ki Zaman Teoman Duralı Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.