Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir

tarafından
10
Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir

Serinin ilk iki kitabında dünyaya hükmeden Kapiland’a boyun eğmeyerek kirli oyunlarını bozmayı başaran Mehtap ve Marji artık birer üniversite öğrencisidir. Ankara’da yepyeni bir gelecek kurmaya çalışan iki gencin hayatları 2019 yılında yaşanan büyük bir depremle sarsılır. Persiya’yı depreme sebep olmakla suçlayan Kapiland’ın intikam için ateşlediği füzelerle dünya korkunç bir nükleer kıyamete sürüklenir. Mehtap ve Marji enkazdan kurtulduklarında takvimler 24 Ağustos 2049’u göstermektedir. Adeta 30 yıllık bir kış uykusundan uyanan gençler için zorlu bir hayatta kalma mücadelesi başlar. Yerküreyi yaşanılmaz bir yere dönüştüren Kapiland’ın başkanı Ege’deki bir adada konforlu yaşamına devam ederken yolu bir kez daha Mehtap ve Marji ile kesişir.  

Miyase Sertbarut, Kapiland’ın Kıyameti‘nde yarattığı distopik evrenle, sarsıcı bir öykü anlatıyor. Kitap, öyküsüne yön veren “yapay zekâ” karakteri üzerinden insani değerlere göndermelerde bulunurken; iyiliği, kötülüğü, hisleri, vefayı ve ahlakı sorguluyor.

Serinin ilk iki kitabı Kapiland’ın Kobayları ve Kapiland’ın Karanlık Yüzü, Maria Brzozowska imzalı yepyeni kapak görselleri ve gözden geçirilmiş yeni baskılarıyla, Kapiland’ın Kıyameti ile birlikte eş zamanlı olarak okurla buluşuyor. 
 

Kapiland’ın Kıyameti isimli 224 sayfadan oluşan kitap ; Miyase Sertbarut tarafından kaleme alınmıştır. TUDEM YAYINEVİ yayınevinin 28.02.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kapiland’ın Kıyameti isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yarala Sar (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Yarala Sar (Karton Kapak) indir, Yarala Sar (Karton Kapak) oku ve Yarala Sar (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kapiland’ın Kıyameti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.