Önce Sen Vardın pdf oku indir

tarafından
20
Önce Sen Vardın pdf oku indir

“Canan Tan’ın yazdıkları hepimizin başından geçen veya geçecek konulara eğiliyor. Hiç kuşkusuz bu konular arasında en önemlisi, en etkini aşk. Bu aşkların gücü insanların günlük psikolojilerini de etkiliyor ama bu psikolojilerden oluşan birikim de bir hayatı özetliyor. Kadın özgürlüğü, işlediği konulardan biri. Ama aşk gelince kadın kahramanlar kadar erkek kahramanlar da sayfalarına giriyor. Sözünü ettiğim özgürlük, kadının toplum içinde birey olarak varlığı onun ana temalarından biri. Örneğin Piraye; Yüreğim Seni Çok Sevdi… Bunları düşünürken de Ahmet Muhip Dranas’ın dizeleri aklıma düşüyor: ‘Söylenmemiş aşkın güzelliğiyledir kâğıtlarda yarım bırakılmış şiir.’ Ama sadece kadın kahramanlarından söz etmeyelim, Issız Erkekler Korosu’nu okuduğumuzda sadece bir cinse dair romanlar okumadığımızı görüyoruz. Kısacası Canan Tan’ın kitaplarında var olan, hayatın kendisi. Bu da bir yazarı okumak için sanıyorum ki yeterli bir nedendir.”
Doğan Hızlan
 

Önce Sen Vardın isimli 232 sayfadan oluşan kitap ; Canan Tan tarafından kaleme alınmıştır. DOĞAN KİTAP yayınevinin 15.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Önce Sen Vardın isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ben Deli Miyim ? (2 Cilt) pdf oku indir başlıklı makalemizde Ben Deli Miyim ? (2 Cilt) indir, Ben Deli Miyim ? (2 Cilt) oku ve Ben Deli Miyim ? (2 Cilt) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Önce Sen Vardın pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.