Kaset pdf oku indir

tarafından
14
Kaset pdf oku indir

Tek bir hata bütün yaşamınıza mal olabilir!..

Küçük bir kasaba…
Bir yatılı okul…
Bir seks skandalı…

Skandalın etrafındaki herkesin yaşamı kökten sarsılır. Üç genç arasındaki ilişkinin kayda alınmış olması, işleri içinden çıkılmaz bir hale getirmektedir. Pandora’nın kutusuna dönüşen kaset, skandala karışan gençlerin, anne babaların ve hatta tüm kasabanın yaşamını geri dönülmez bir biçimde değiştirecektir.

Yaşamları aptalca bir hata yüzünden altüst olan bu insanlar, olayın yıkıcı etkilerini atlatabilecek midir?

… Anlamıyorum. Yılın bütün diğer günlerini alıyorsun; 364 tanesini. Ve karşısına kafayı bulup bir pislik gibi davrandığın bir saati koyuyorsun ve o bir saat senin hayatını mı belirliyor? Sonsuza kadar?

“Usta kalemi ve her zamanki gibi kışkırtıcı üslubuyla Shreve, ortalığı kasıp kavuruyor.”
-Joanne Wilkinson

“Shreve’den kusursuzca büyüleyici, cezbedici ve tutkulu bir hikâye.”
-Bette-Lee Fox, Library Journal
 

Kaset isimli 304 sayfadan oluşan kitap ; Anita Shreve tarafından kaleme alınmıştır. PEGASUS YAYINLARI yayınevinin 18.10.2011 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kaset isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Tahir Sami Bey'in Özel Hayatı pdf oku indir başlıklı makalemizde Tahir Sami Bey'in Özel Hayatı indir, Tahir Sami Bey'in Özel Hayatı oku ve Tahir Sami Bey'in Özel Hayatı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kaset pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.