Panik Atakta pdf oku indir

tarafından
30
Panik Atakta pdf oku indir

İlaçsız yeni anksiyete terapisi ile hayatınız değişebilir!
Hepimiz kaygı, endişe ya da panik hissinin neye benzediğini biliriz. Aşağıdaki düşüncelerden bazıları size tanıdık geliyor mu?
“Bu uçağın türbülansa girip düşeceğine adım gibi eminim.”
“İş yerinde sunumumu yapacağım sırada her şey aklımdan silinecek ve herkes benim aptal olduğumu düşünecek.”
“Niçin bu kadar utangaç ve kendime güvensizim? Tam bir eziğim.”
“Aklımı kaçıracak ve sinir krizi geçirecekmiş gibi hissediyorum.”
“Ben niye hiçbir şeyi halletmeyi beceremiyorum!”
Eğer öyleyse, nasıl hissettiğinizi değiştirebilirsiniz!  Panik Atakta size kronik endişe, utangaçlık, toplum önünde konuşma anksiyetesi, sınav kaygısı, fobiler gibi her çeşit anksiyete ile savaşabilmek için, uzun terapiler ya da ilaçlara gerek kalmadan, bir cephane sağlayacak. Dr. Burns size güçlü ve güncel anksiyete karşıtı 40 tekniği öğretecek ve size işinize yarayacak olan yöntemi nasıl seçeceğinizi gösterecek. Amaç sadece bir şekilde daha iyi hissetmek değil, tamamıyla iyileşmek. Tek ihtiyacınız olan biraz cesaret, sağduyu ve bu kitapta yer alan teknikler.
 

Panik Atakta isimli 568 sayfadan oluşan kitap ; Dr. David Burns tarafından kaleme alınmıştır. PSİKONET YAYINLARI yayınevinin 18.05.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Panik Atakta isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir başlıklı makalemizde Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri indir, Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri oku ve Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Panik Atakta pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.