Siyah Pantolon pdf oku indir

tarafından
7
Siyah Pantolon pdf oku indir

Siyah   Pantolon   hikayesi,   Alişan   Kapaklıkaya’nın   bizzat   yaşadığı   ve   milyonları   derinden   etkileyen   duyguların başında gelmektedir.
Anadolu’nun kendi halinde bir köyünde, birçoğumuzun hayatında var olan, yoklukla mücadele eden bir ailenin dramatik öyküsü…
Zorluklar içinde büyümeye ve okumaya çalışan bir ailenin çocukları… Eve güçlükle alınan ve kardeşlerin sırayla giyebildiği bir pantolon… Ama gelin görün ki; o kardeşlerden biri, tam da siyah pantolonun sırası kendine geldiği gün cennete gidiyor.
Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya, sizleri bu kez duygu yüklü bir yolculuğa davet ediyor. Çocuk yaşta vefat eden kardeşi Rafet’in ve Siyah Pantolon’un hikayesini okurken kendinizi sorgulayacak; tüm sevdikleriniz için hayatınızda, en çok da yüreğinizde kocaman bir yer açacaksınız!
 

Siyah Pantolon isimli 256 sayfadan oluşan kitap ; Alişan Kapaklıkaya tarafından kaleme alınmıştır. YEDİVEREN YAYINLARI yayınevinin 06.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Siyah Pantolon isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Siyah Pantolon pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.