Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey pdf oku indir

tarafından
7
Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey pdf oku indir
Çok özel bir kitapla karşınızdayız! Neden derseniz, öyle görünmese bile, aslında çok önemli bir şeyden bahsediyor bu kitap. Öyle bir şey ki siz de yapıyorsunuz, biz de yapıyoruz, hatta hayvanlar bile yapıyor…  Bütün dünya yapıyor bu şeyi! Tam da bu yüzden, evrensel bir şeyden ve evrensel bir kitaptan bahsediyoruz!
Dünya çocuklarının sevgilisi Susam Sokağı başta olmak üzere birçok televizyon programında metin yazarlığı, tiyatro ve müzikal yazarlığı da yapan Jaume Copons’un Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey adlı kitabı gününüzü gülüceklere boğacak bir kitap!
2-6 yaş aralığındaki çocukların hem insanların hem hayvanların vücudunun işleyişine dair çok şey bulacağı Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey’I okuduğunuzda Jaume Copons’un neden 11 dile çevrildiğini ve dünya çok satanlar listelerini nasıl sarstığını anlayacaksınız!

 

Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey isimli 34 sayfadan oluşan kitap ; Jaume Copons tarafından kaleme alınmıştır. TEKİR KİTAP yayınevinin 18.03.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kaka Hakkında Bildiğim Her Şey pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.