Papağan Peru’yu Kurtarmak pdf oku indir

tarafından
10
Papağan Peru’yu Kurtarmak pdf oku indir

Klinik Psikolog Sinem K. Özçelik, terapötik hikâyeler serisinin beşinci kitabı “Papağan Peru’yu Kurtarmak”la küçük okurlarını selamlıyor. Kitapta iki kardeşin, sevgili dostları Papağan Peru’yu ararken çok değerli bir hazineyi keşfedişine tanık oluyorsunuz. Her ne kadar çekişmeler, kızgınlıklar, kırgınlıklar ve kıskançlıklar olsa da kardeşler arasındaki bağın ne kadar güçlü olduğunu hissediyorsunuz.
Lili ile Puti, Minima Diyarı’nda yaşayan ikiz kardeşlerdi. Birbirlerini çok sevseler de kimi zaman aralarında bazı çekişmeler, anlaşmazlıklar çıkabiliyordu. Bazen mi? Aslında çoğu zaman demek daha doğru olur. Fakat bir gün, çok sevdikleri papağanları Peru ortadan kaybolduğunda bir şeyi fark ettiler: Şimdi çekişmeleri, anlaşmazlıkları bir kenara bırakma zamanıydı. Ormanda, tehlikeler ve korsanlarla dolu bir macera onları bekliyordu. İhtiyaçları olan tek şey birlikte hareket edebilmek ve içlerindeki sevgiyi ortaya çıkarmaktı.
 

Papağan Peru’yu Kurtarmak isimli 71 sayfadan oluşan kitap ; Sinem Kaya Özçelik tarafından kaleme alınmıştır. MONERA YAYINLARI yayınevinin 09.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Papağan Peru’yu Kurtarmak isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Orta Zekalılar Cenneti pdf oku indir başlıklı makalemizde Orta Zekalılar Cenneti indir, Orta Zekalılar Cenneti oku ve Orta Zekalılar Cenneti pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Papağan Peru’yu Kurtarmak pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.