Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir

tarafından
27
Fizyolojik Psikoloji  Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir

Fizyolojik Psikoloji’nin Yeni Basımında Neler Var?
Her yıl gelişen teknoloji sayesinde yapılan yeni araştırmalarla davranış fizyolojisi ile ilgili yeni bilgilere ulaşılmaktadır. Fizyolojik Psikoloji’nin bu basımında, araştırma yöntemlerinin muazzam ilerleyişi ile ulaşılan yeni keşifler yansıtılmaktadır.
Bu yeni basım: Her araştırmayı birçok yeni keşifle sonuçlanan birer unsur olarak tanımlıyor. Beyin ölçüsünü kontrol eden genleri, asetaminofen faaliyetini, lif sistemindeki difüzyon geriliminin görüntülenmesini, acıya karşı kalıtımsal (doğuştan) duyarsızlığa neden olan geni, ahlaki kararları sağlayan beyin mekanizmalarını, bariatrik cerrahinin anoreksik peptidlerin salgılamasına etkilerini, bildirimsel olmayan öğrenmede bazal gangliyonların rolünü, AIDS-bunama karmaşasının nedenlerini, şizofreninin ilerleyişinde D vitamini eksikliğinin muhtemel rolünü, etik dışı davranışlarda telafi alışkanlıklarını, otistik bozukluklarda beyin patolojisi ve diğer düzinelerce çalışmayı sunuyor.
 

Fizyolojik Psikoloji
Davranışın Nörolojik Temelleri isimli 544 sayfadan oluşan kitap ; Neil R. Carlson tarafından kaleme alınmıştır. NOBEL AKADEMİK YAYINCILIK yayınevinin 18.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Fizyolojik Psikoloji
Davranışın Nörolojik Temelleri isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kişi Olmaya Dair pdf oku indir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Fizyolojik Psikoloji Davranışın Nörolojik Temelleri pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.