Oynasın da Büyüsün pdf oku indir

tarafından
8
Oynasın da Büyüsün pdf oku indir

Oyun ve iletişim anne karnından itibaren başlar. Nitekim bebeğiniz de doğduğu andan itibaren çevreyle ilgilenmeye ve öğrenmeye hazır olduğunun sinyallerini vermeye başlar.
 
Bu yüzden doğumdan itibaren bedensel ve ruhsal ihtiyaçlarının giderildiği ve bebeğinizin iletişime açık olduğu zamanlarda onu duyusal ve gelişimsel açıdan destekleyen çevre düzenlemeleri yaparak, oyun alanları oluşturarak orada vakit geçirmesine ve çevreyle etkileşime girmesine destek olabilirsiniz. Fakat bazen ebeveynler olarak bu süreci nasıl yürüteceğiniz konusunda kafanız karışabilir ve daha fazla bilgiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu noktada size yardımcı olacak nitelikli kaynaklar araştırmaya başlarsınız.
İyi haber! Elinizde bulunan 0-24 ay aralığındaki bebekler için hazırlanmış bu kitap aracılığıyla doğumundan itibaren bebeğinize dünyayı tanıma ve duyularıyla öğrenme yolculuğunda ihtiyacı olan OYUN desteğini verebilirsiniz.
 

Oynasın da Büyüsün isimli 216 sayfadan oluşan kitap ; Nisa Başaran Çöllü tarafından kaleme alınmıştır. NİTO KİTAP yayınevinin 18.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Oynasın da Büyüsün isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Oynasın da Büyüsün pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.