Cesur ve Zeki pdf oku indir

tarafından
11
Cesur ve Zeki  pdf oku indir

Cesur ve Zeki ikiz kardeşler… Birbirlerine o kadar çok benziyorlar ki ilk bakışta ayırt edilmeleri neredeyse olanaksız. Ama dış görünüş seni yanıltmasın… Cesur adı gibi cesur, girişken, heyecanlı ve neşeli. Zeki ise tam tersi; içine kapanık, sessiz, utangaç ve laf aramızda biraz da korkak. Korktuğu şeyler saymakla bitmez.
 Bütün bunlar yetmezmiş gibi, Zeki bir de okulun düzenlediği “Doğada Yaşam Becerileri Gezisi” ile uğraşmak zorunda. Aklında binbir çeşit senaryo var: fırtınalar, seller, vahşi hayvanlar… Cesur için ise bu gezi tam bir fırsat. O, doğada geçireceği günleri ve öğreneceği yeni şeyleri iple çekiyor, heyecandan havalarda uçuyor.
 Şimdi Zeki’yi önemli bir görev bekliyor: Kardeşi Cesur’u mutlu etmek için geziye katılmak. Ama bunun için çok daha önemli bir şeyle başa çıkması gerekecek: Korkularıyla!
 Ne dersin? Zeki korkularının üstüne gidip macera dolu okul gezisine katılabilecek mi?
 

Cesur ve Zeki isimli 96 sayfadan oluşan kitap ; Sinem Kaya Özçelik tarafından kaleme alınmıştır. MONERA YAYINLARI yayınevinin 05.08.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Cesur ve Zeki isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Pendname pdf oku indir başlıklı makalemizde Pendname indir, Pendname oku ve Pendname pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Cesur ve Zeki pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.