Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3 pdf oku indir

tarafından
11
Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3 pdf oku indir

Bir Ada Hikayesi dörtlüsü, savaşlardan, kırımlardan, sürgünlerden arta kalan insanların, Yunanistan’a gönderilen Rumların boşalttığı bir adada yeni bir yaşam kurma çabalarını konu alır. Umut romanın baş kahramanıdır.

Tanyeri Horozları, yeni bir yaşam kurma çabası, korku, özlem, umut, sabır ve geçmişin acıları arasında, aşktan ve insan olmaktan duyulan sevincin romanıdır. Denize, adaya, insanlara duydukları aşkın geçmişin acılarıyla gölgelenmesine izin vermeyen, sevdalarını yüreklerinde sır gibi taşıyan adam gibi adamlar, kadın gibi kadınlar yüzlerini yeni bir hayata dönerler.
 
 

Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3 isimli 441 sayfadan oluşan kitap ; Yaşar Kemal tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI yayınevinin 23.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kavgam pdf oku indir başlıklı makalemizde Kavgam indir, Kavgam oku ve Kavgam pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Tanyeri Horozları / Bir Ada Hikayesi 3 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.