Kavgam pdf oku indir

tarafından
11
Kavgam pdf oku indir

Dış yaşam bizim modern egzotizmimizin boğucu uyuşukluğuyla beraber her çeşit tutucu ve erkekçe olmaktan uzak riyakarlıktan kurtarılmalıdır. Bütün bu hususlar hakkında amaç ve yol milletimizin bedensel ve ahlaki sıhhatini korumak endişesini taşımalıdır.
Kişisel hürriyete tanınan hak, ulus söz konusu olduğunda geri çekilmelidir. Ancak bu önlemler alındıktan sonra bu bulaşıcı hastalığa karşı mücadelenin başarısından ümit duyulabilir. Fakat bunda da yarım önlemler değil, en ağır ve en keskin önlemlere başvurmak gerekir.
 

Kavgam isimli 528 sayfadan oluşan kitap ; Adolf Hitler tarafından kaleme alınmıştır. EFTALYA KİTAP yayınevinin 09.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kavgam isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Karantina / Üçüncü Perde (Karton Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Karantina / Üçüncü Perde (Karton Kapak) indir, Karantina / Üçüncü Perde (Karton Kapak) oku ve Karantina / Üçüncü Perde (Karton Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kavgam pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.