Amcanın Rüyası pdf oku indir

tarafından
9
Amcanın Rüyası pdf oku indir

Zengin ve yaşlı Prens K.’nin gelişiyle ayağa kalkan Mordasov vilayetindeki herkes bu aristokratı kendi evinde ağırlamak ister fakat pes etmek nedir bilmeyen, hırslı, kurnaz ve zeki Mariya Aleksandrovna bu şerefi kendisinden başka kimseye bırakmamaya kararlıdır. Bir yandan türlü entrikalar halkı birbirine düşürürken Mariya’nın güzeller güzeli kızı Zinayda’yı Prens ile evlendirme planına dair söylentiler de müthiş bir hızla yayılır. Bu sırada evlenmeye niyeti olmayan Zinayda ile teklifine cevap bekleyen bir genç, Mariya’nın ustaca yönettiği oyunların girdabına kapılır. Amcanın Rüyası, nüktedan diliyle Dostoyevski’nin diğer eserlerinden ayrılsa da sosyolojik, psikolojik ve felsefi yönüyle yazarın alışıldık tarzının güçlü örneklerinden birini teşkil ediyor.
 

Amcanın Rüyası isimli 166 sayfadan oluşan kitap ; Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 29.04.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Amcanın Rüyası isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Labirent : Virüs Kodu pdf oku indir başlıklı makalemizde Labirent : Virüs Kodu indir, Labirent : Virüs Kodu oku ve Labirent : Virüs Kodu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Amcanın Rüyası pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.