Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap pdf oku indir

tarafından
10
Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap pdf oku indir

Tacın yıkımı ve tahtın mahvolması onun elinden olacak…Yalnızca onun kanı dökülünce yüce bir hükümdar yükselecek.
 
Jude, Periler Diyarı’nın Kraliçesi olarak faniler dünyasında sürgünde ve hiçbir gücü yok ama kaybettiği her şeyi geri kazanmaya kararlı. Hayatı tehlikede olan ikiz kardeşi Taryn sayesinde şans yüzüne güler. Periler Diyarı’na geri dönmeli ve Cardan’a olan hisleriyle yüzleşmelidir. Ama Elfhame bıraktığından çok farklıdır, savaş kapıdadır ve eski düşmanları hiç olmadığı kadar güçlüdür.
 
Ancak karanlık bir kehanet ortaya çıktığında Jude ilk fani Yüce Kraliçe olarak Periler Diyarı’nı ve sevdiklerini kurtarmak için canı pahasına savaşmak zorundadır!
 
Çoksatan yazar Holly Black, merakla beklenen Peri Halkı Serisi’ne son noktayı muhteşem bir şekilde koyarken Jude’u korkunç bir seçim yapmaya zorluyor.
 

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap isimli 344 sayfadan oluşan kitap ; Holly Black tarafından kaleme alınmıştır. DEX KİTAP yayınevinin 13.07.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Ömür Diyorlar Buna pdf oku indir başlıklı makalemizde Ömür Diyorlar Buna indir, Ömür Diyorlar Buna oku ve Ömür Diyorlar Buna pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Hiçliğin Kraliçesi – Peri Halkı Serisi 3. Kitap pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.