Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
9
Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Hayatını lüks bir şekilde idame ettirebilmek için bütün imkânlara sahip ama hayatla bir türlü barışamayan gü­zel ve alımlı bir genç kadın olan Irene, bir müzisyenle ta­nışır. Evliliğinde mutludur ama karşı konulamaz biçimde müzisyeni hayatına dâhil eder. Heyecan, tutku, beğenilme arzusu benliğini ele geçirir. Her şey yolunda giderken kor­kuyla tanışır Irene. Tanımadığı bir kadının tehdit ve şanta­jıyla üzerine salınan bu yabancı duygu, hayatını bir anda altüst eder. Kaçtıkça bataklığa saplanır. Hâlbuki hiçbir ka­çış, cezadan daha ağır değildir. Oysa cezaya razı olmak, ruhu özgür bırakır. Irene ise bunu çok geç anlayacaktır.
 

Korku (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 81 sayfadan oluşan kitap ; Stefan Zweig tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 14.05.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Korku (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Aşkın Gözyaşları 1 / Şems Tebrizi pdf oku indir başlıklı makalemizde Aşkın Gözyaşları 1 / Şems Tebrizi indir, Aşkın Gözyaşları 1 / Şems Tebrizi oku ve Aşkın Gözyaşları 1 / Şems Tebrizi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Korku (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.