Ziya Gökalp Seti (3 Kitap) pdf oku indir

tarafından
9
Ziya Gökalp Seti (3 Kitap) pdf oku indir

• Türkçülüğün Esasları
• Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak
• Kızıl Elma

Milli edebiyatın kurulmasına ve gelişmesine öncülük eden Ziya Gökalp, her satırında ulus olma bilincini aşılamayı hedefler. Türk kültürünün başlıca temsilcilerinden Gökalp, Türkçülüğün Esasları, Türkleşmek, İslamlaşmak, Muasırlaşmak ve Kızıl Elma eserlerinde kadim bir geleneğe ışık tutar. Türkçülüğün bütün yönleriyle anlatıldığı bu üç eser,  şimdi set halinde Karbon Kitaplar’da:  “Çağdaş devletlerde evvelâ gerek  kanun yapmak ve gerek memleketi idare etmek yetkileri doğrudan doğruya millete aittir. Milletin bu yetkilerini sınırlayıcı, bağlayıcı hiçbir makam, hiçbir anane ve hiçbir hak yoktur.  İkinci olarak, milletin bütün fertleri tamamıyla bir birine eşittir.”
 

Ziya Gökalp Seti (3 Kitap) isimli 386 sayfadan oluşan kitap ; Ziya Gökalp tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 20.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ziya Gökalp Seti (3 Kitap) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Tırışkadan İşler pdf oku indir başlıklı makalemizde Tırışkadan İşler indir, Tırışkadan İşler oku ve Tırışkadan İşler pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ziya Gökalp Seti (3 Kitap) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.