Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir

tarafından
22
Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir

Genelde “zor” veya “inatçı” olarak nitelendirilen sıra dışı çocukların, yetişkinlerde değer verdiğimiz, ancak çocuklarda zorlayıcı bulduğumuz özellikleri vardır. Araştırmalar sıra dışı çocukların “daha fazla” olmaya meyilli olduğunu gösteriyor. Bu çocuklar mizaçları gereği, ortalama bir çocuktan daha yoğun, daha hassas, daha algısal, daha ısrarcıdırlar ve çok daha yavaş uyum sağlarlar.
 
Ebeveynler için en iyi yirmi kitaptan biri seçilen ve tüm dünyada bir milyondan fazla satan Zor Değil Sıra Dışı Çocuk’ta Mary Sheedy Kurcinka, gerçek yaşam öykülerinden örnekler sunarak olumlu bir bakış açısı kazandırıyor. Bu kitap sıra dışı çocuğunuzu yetiştirirken çocuğunuzu anlamanızı, olumsuz etiketlerden kurtulmanızı, sorunlarla baş etmek için planlar yapmanızı ve kendi ebeveynlik anlayışınıza daha yakından bakmanızı sağlayacak.
 

Zor Değil Sıra Dışı Çocuk isimli 456 sayfadan oluşan kitap ; Mary Sheedy Kurcinka tarafından kaleme alınmıştır. ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 18.01.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zor Değil Sıra Dışı Çocuk isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf oku indir başlıklı makalemizde Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? indir, Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? oku ve Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zor Değil Sıra Dışı Çocuk pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.