Martin Eden pdf oku indir

tarafından
16
Martin Eden pdf oku indir

Martin Eden, bir yanıyla Jack London’ın ta kendisidir: Varlıklı bir ailenin üniversite öğrencisi narin kızına ümitsizce gönül veren; aradaki sınıfsal mesafeyi kapatmak için yazar olma hayalleri kuran; bu uğurda çalışarak nice uykusuz geceler geçiren; bakkal veresiyeyi kestiğinde aç kalan; onlarca yazısı editörler tarafından geri çevrilse de yazmayı azimle sürdüren; derme çatma bir eğitim görmüş, eli nasırlı genç denizci. Martin Eden, yükselmek için verdiği onca mücadeleden sonra mutlu olabilecek midir? Jack London, kahramanının başarı hikâyesi üzerinden içinde yaşadığı toplumun değerlerine keskin bir eleştiri getiriyor.
Bir edebiyat klasiği olan Martin Eden, yazılışından bugüne dek tüm dünyada hiç eksilmeyen bir ilgiyle okundu. İnanıyoruz ki Mete Ergin’in özenli çevirisiyle, Yordam Edebiyat okurlarının da başucu kitabı olacak.  
 

Martin Eden isimli 448 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP yayınevinin 12.03.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Martin Eden isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Okuma Üzerine pdf oku indir başlıklı makalemizde Okuma Üzerine indir, Okuma Üzerine oku ve Okuma Üzerine pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Martin Eden pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.