Okuma Üzerine pdf oku indir

tarafından
9
Okuma Üzerine pdf oku indir

Yirminci yüzyılın en önemli yazarlarından Marcel Proust için okumak, yalızca bilgi edinme aracı değil, kişinin kendini değiştirmesini, geliştirmesini sağlayan gerçek bir manevi aktiviteydi. Yazarın büyük hayranı olduğu Amerikalı eleştirmen John Ruskin’in Susam ve Zambaklar isimli kitabına yazdığı ve sonradan Okuma Üzerine ismiyle yayımlanan bu ön sözde de sık sık kendini herkesten soyutlayıp bir mabede çevirdiği odasında veya kırların içinde yaptığı okumalardan, istediği kişi olmasını sağlayan kitaplar ile diğer büyük yazarlardan bahsetmektedir. Okumaya övgü niteliğindeki bu küçük deneme, böyle bir alışkanlığın hayatımıza kattığı heyecan ve büyüyü, sizin de takdir etmenizi sağlayacak.
 

Okuma Üzerine isimli 48 sayfadan oluşan kitap ; Marcel Proust tarafından kaleme alınmıştır. KAPRA YAYINCILIK yayınevinin 21.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Okuma Üzerine isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Öğrenci Kız pdf oku indir başlıklı makalemizde Öğrenci Kız indir, Öğrenci Kız oku ve Öğrenci Kız pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Okuma Üzerine pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.