Bay Pipo pdf oku indir

tarafından
10
Bay Pipo pdf oku indir

Gündemdeki yerini hep koruyan MİT’i ne kadar tanıyor, ne kadar biliyorsunuz?
Soner Yalçın ve Doğan Yurdakul’un birlikte kaleme aldıkları Bay Pipo, ilk basımın yapıldığı 1999’dan bu yana geçen sürede on binlerce okura ulaşarak yakın siyasi tarihimize ilişkin bir klasik haline geldi.
 
Gerçek kişilerin başından geçen tümüyle gerçek olaylar anlatılıyor Bay Pipo’da. Halen aydınlatılmamış bir suikasta kurban giden MİT görevlisi Hiram Abas’a odaklanarak Teşkilat’ın gayriresmi tarihini aktaran kitap, karanlığa tutulmuş bir ışık niteliğinde.
 
Gözden geçirilmiş ve güncelleştirilmiş basımını sunduğumuz Bay Pipo, sıradışı bir yaşamın etrafında örülen sıradışı mücadeleleri öyküleyen sıradışı bir çalışma.
 

Bay Pipo isimli 518 sayfadan oluşan kitap ; Soner Yalçın tarafından kaleme alınmıştır. KIRMIZI KEDİ YAYINEVİ yayınevinin 20.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bay Pipo isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kozmik Albay Kozmik Oda Operasyonu pdf oku indir başlıklı makalemizde Kozmik Albay Kozmik Oda Operasyonu indir, Kozmik Albay Kozmik Oda Operasyonu oku ve Kozmik Albay Kozmik Oda Operasyonu pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bay Pipo pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.