Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf oku indir

tarafından
19
Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim?  pdf oku indir

Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim kitabı çocukları ve siz yetişkinleri ,öfke duygusunu farklı boyutlarıyla ve değişik yaklaşımlarla irdelemeye davet ediyor: Öfke nasıl ortaya çıkıyor, kimseye zarar vermeden ve kalbini kırmadan öfkemizi nasıl ifade edebiliriz, öfkemizi nasıl yenebiliriz?
Canlı ve gerçekçi çizimlerle zenginleştirilmiş bu kitap, çocukları önyargısız ve rahat bir diyalog ortamına sevk ederek, kendi davranış biçimleri hakkında düşünmelerini sağlıyor.
 
Bedenim Bana Ait kitabının  yazarı Dagmar Geisler den 5 yaş ve üstü çocuklar için sosyal ve duygusal gelişim kitabı.
 

Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? isimli 32 sayfadan oluşan kitap ; Dagmar Geisler tarafından kaleme alınmıştır. GERGEDAN yayınevinin 11.08.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Çocuk Eğitimi El Kitabı indir, Çocuk Eğitimi El Kitabı oku ve Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öfkemle Nasıl Başa Çıkabilirim? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.