Enneagram İle Kendini Keşfet pdf oku indir

tarafından
7
Enneagram İle Kendini Keşfet pdf oku indir

Ben kimim?
En doğal halimde sahip olduğum değer, erdem ve yetenekler neler?
Hayal ettiğim değişiklikleri hayatıma nasıl uygulayabilirim?
Kendini tanıma modelleri arasında belki de en kadim yöntem olan Enneagram-9 Tip Kişilik Modeli, hemen hemen her kültürde kişiler arası ilişkileri düzenlemek ve kişinin hayatını iyileştirmek için kullanılıyor ama yeterince bilinmiyor.
İsmail Acarkan’ın Enneagram ile Kendini Keşfet kitabı, kişiye kendini tanıması için rehberlik ediyor. 9 farklı kişilik tipini farklı yönlerden ele alan Acarkan; ebeveynlerin, eşlerin, öğretmenlerin ve yöneticilerin muhataplarıyla doğru iletişim kurabilmeleri için sırlar veriyor. 
Kişi neden kendini engeller? 
Zayıf noktalarını nasıl fark eder? 
İlişkilerinden beklentileri ne yöndedir?
Güçlü olduğu tarafları nasıl kullanabilir? 
Zaaflarıyla nasıl başa çıkabilir?
Bunun gibi pek çok soruya yanıt veren Enneagram ile Kendini Keşfet, yolda olanlara kendilerini tanımaları ve böylece işleri rayına koymaları için bir fırsat sunuyor. 
 

Enneagram İle Kendini Keşfet isimli 272 sayfadan oluşan kitap ; İsmail Acarkan tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ YAYINLARI yayınevinin 16.04.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Enneagram İle Kendini Keşfet isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Enneagram İle Kendini Keşfet pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.