Saklambaç (Cep Boy) pdf oku indir

tarafından
12
Saklambaç (Cep Boy) pdf oku indir

Katilin peşinde olduğunuzu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Katilin peşimizde olduğunu sanıyorsunuz ama yanılıyorsunuz.
Sırlar.
Yakalamaya çalıştıklarımız da kovaladıklarımız da onlar.
Ophelia Valley kasabasında yaz boyunca iki cinayet işlendi. Kayıp kızlar şüpheli şekilde ölü bulundu. Ansel, Maddie ve Kylie her zaman yaptıkları gibi hayatlarını basit ve ortada yaşayarak eğleniyorlar, böylece kimse kurcalamıyordu. Ancak kasabaya yeni gelen genç Dedektif Wallace, kızların yakasını bırakacak gibi değil.
“Bazı sırlar dedektif, ölümden daha korkutucudur.” Bu yüzden benden hoşlanıyorsunuz. Ama biliyorsunuz, katil peşinize düştüğü zaman siz de gerçekten kim olduğunuzun peşine düşersiniz. 

Ya da gerçek benliğiniz, üzerini örttüğünüz her şeyle birlikte peşinize düşer. İşte bundan kaçamazsınız.
 
 

Saklambaç (Cep Boy) isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; N. G. Kabal tarafından kaleme alınmıştır. MARTI YAYINLARI yayınevinin 24.05.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Saklambaç (Cep Boy) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir başlıklı makalemizde Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) indir, Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) oku ve Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Saklambaç (Cep Boy) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.