Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir

tarafından
10
Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir

Amerikan edebiyatının büyük ustalarından Jack London’ın unutulmaz romanı Vahşetin Çağrısı hemen hemen tüm dillere çevrilmiş, gerçek anlamda bir klasik niteliği kazanmıştır.
Dünya edebiyatında kendi kendini yetiştiren yazarların en yetkin örneklerinden biri olan Jack London, en güçlü ve etkileyici yapıtlarından biri sayılan Vahşetin Çağrısı’nda, kızağa koşulan bir kurt köpeğinin amansız yaşam savaşını anlatır. Alaska’nın yabanıl ortamında yaşayan insanların acımasızlığından payına düşeni alan Buck, ayakta kalabilmek için inanılmaz bir savaş verecek, giderek yabanın çekiciliğine kapılarak özgür seçimini yapacaktır.
Ne ki, Buck’ın bir köpek olduğunu bilmesek, onun başından geçenleri bir insanın zorluklarla dolu yaşamöyküsü olarak da okuyabiliriz. London, bir köpeğin öyküsünün ardında, insanlık durumunun ürkütücü bir panoramasını önümüze serer.
 

Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) isimli 120 sayfadan oluşan kitap ; Jack London tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 25.04.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Saklambaç (Ciltli) pdf oku indir başlıklı makalemizde Saklambaç (Ciltli) indir, Saklambaç (Ciltli) oku ve Saklambaç (Ciltli) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Vahşetin Çağrısı (Beyaz Kapak) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.