Merhamet pdf oku indir

tarafından
31
Merhamet pdf oku indir

Dünyamız merhamet eksikliğinden can çekişiyor. Oysa merhamet, içimizde bir yerlerde sönmeye 
yüz tutmuş insanlık kandilini yeniden tutuşturan bir duygu… Merhamet sahipleri ötekinin acısıyla acı duyan ve onun ıstırabını dindirmeye soyunan soylulardır. Ve adalet ancak merhametle kaimdir.
 
Kemal Sayar, merhamet ve rikkatin hüküm sürdüğü, sevginin varlığı ışıklandırdığı bir dünyanın mümkün olduğunu söylüyor. Kalbin üzerindeki kiri pası söküp atmakla, kalbe dönüp onun şarkılarını söylemekle; aşkın, merhametin, affediciliğin tekrar kazanılacağını gösteriyor. 
İşte o yüzden bu kitap iyimserlik üzerine. 
Kalbe dönüş için son çağrı…
 
“Çaremiz muhabbet, ilacımız merhamet!”
 

Merhamet isimli 300 sayfadan oluşan kitap ; Dr. Kemal Sayar tarafından kaleme alınmıştır. KAPI YAYINLARI yayınevinin 23.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Merhamet isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir başlıklı makalemizde Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) indir, Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) oku ve Uygarlığın Huzursuzluğu (Cep Boy) (Tam Metin) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Merhamet pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.