Öyle miymiş? pdf oku indir

tarafından
10
Öyle miymiş? pdf oku indir

Ne yaptık biz sahi burda bunca vakit, dört mevsim, oğul uşak, bez tarak? Ne yapacaksın bir düzen var, ilahî düzen, yaprak düşüyor, güzelim kuşlar huzurda el pençe bekliyor, insan kendisi tokken başkalarının da hep bir şekilde doyurulduğunu sanıyor, yemiştir bir şey diyor, doymuştur, içmiştir, içmez olur mu, yoksa ölür diyor, ama ertesi gün ölü mü diri mi bakmıyor. Aslan elleri önde eceli arkasında yatmış yarı aç ama heybetli, oğlan beş bin yıl evvelin hatalarını yapıyor, ama aklına derslerde de okusa, kitaplarda da kavuşamıyor, o da anlaşılan geçiyor, kız üç bin sene öncenin heveslerinde, senin kıza bak dirilse bir Asurlu gülecek, ey Mezopotamya, eski krallık, asma bahçeleri, kuleler, yenisi ve iyisi yapılamazken bunca yıkılmak niye?
 

Öyle miymiş? isimli 198 sayfadan oluşan kitap ; Şule Gürbüz tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 11.02.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Öyle miymiş? isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Piraye pdf oku indir başlıklı makalemizde Piraye indir, Piraye oku ve Piraye pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Öyle miymiş? pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.