Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

tarafından
11
Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir

Özetle bir manevra kitabıdır Savaş Sanatı. Yerinde, zamanında, kıvamında ve bilgelikle karar verilen manevraları öğütler eski çağlardan Sun-Tzu, bugünün insanına bile. Her şeyden önce savaşılan düşmanı ve araziyi tanımasını salık verir dinleyicisine. “Düşmanın mağlubiyetini beklemeden ilkin kendi mağlubiyet ihtimalinden emin ol!” der, savaşçının kibirli nefsine.
 
Savaş Sanatı, yalnızca bir askerî meseleler klasiği olmanın çok ötesinde okunması gerekli mesajlar içeriyor. Modern çağın sıradan insanları için bile yüzlerce yıldır yaşamaya devam ediyor.
 

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) isimli 65 sayfadan oluşan kitap ; Sun Tzu tarafından kaleme alınmıştır. KARBON KİTAPLAR yayınevinin 22.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Savaş Günlükleri (1939-1943) pdf oku indir başlıklı makalemizde Savaş Günlükleri (1939-1943) indir, Savaş Günlükleri (1939-1943) oku ve Savaş Günlükleri (1939-1943) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Savaş Sanatı (Cep Boy) (Tam Metin) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.