Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir

tarafından
14
Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir

Çocuk Eğitimi El Kitabı, Haluk Yavuzer’in “Çocuk ve gençlik psikolojisi” konusundaki otuz yıllık mesleki birikiminin kısa bir özetidir. Kitabın temel amacı, çocuklarıyla sağlıklı bir iletişim kurabilmeleri için, anne-babalara yol göstermektir. Bu amaçla, kitapta, anne-babaların günlük hayatta karşılaştıkları eğitim ve iletişim sorunlarının çözümüne yönelik pratik önerilere yer verilmiş, yapılan pedagojik hatalar, olması gereken doğrularla birlikte ele alınmış, okumayı kolaylaştırmak için, her konu resimlerle desteklenmiştir.
 

Çocuk Eğitimi El Kitabı isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Haluk Yavuzer tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ yayınevinin 27.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Çocuk Eğitimi El Kitabı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Yarışı Yavaşlar Kazanır pdf oku indir başlıklı makalemizde Yarışı Yavaşlar Kazanır indir, Yarışı Yavaşlar Kazanır oku ve Yarışı Yavaşlar Kazanır pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Çocuk Eğitimi El Kitabı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.