Kalbimizin Baharı / Kur’an Okumaları 1 pdf oku indir

tarafından
21
Kalbimizin Baharı / Kur’an Okumaları 1 pdf oku indir

Âlemlerin Rabbinin Ezelî Kelâmı olarak tüm çağlara ve tüm insanlara seslenir Kur’ân. Her çağın ve her insanın Kur’ân âyetlerinden hissesi vardır. Her şeyi ve herkesi yaratan Kadîr-i Zülcelâl, Kitâb’ıyla hepimize, ama öncelikle “biz”e konuşur. Kur’ân Okumaları dizisinin bu birinci kitabı, işte bu gerçekten hareket ediyor. Yaşadığı çağı ve iç dünyasını Kur’ân âyetlerinden süzülen bir tefekkürle sorgulamaya açan Metin Karabaşoğlu, âyetlerin nuranî ikliminden bize ve bugüne dair hepimiz için anlamlı dersler ve mesajlar çıkarıyor.
 

Kalbimizin Baharı / Kur’an Okumaları 1 isimli 208 sayfadan oluşan kitap ; Metin Karabaşoğlu tarafından kaleme alınmıştır. İZ YAYINCILIK yayınevinin 22.06.2020 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kalbimizin Baharı / Kur’an Okumaları 1 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Pendname - Öğütler Kitabı pdf oku indir başlıklı makalemizde Pendname - Öğütler Kitabı indir, Pendname - Öğütler Kitabı oku ve Pendname - Öğütler Kitabı pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kalbimizin Baharı / Kur’an Okumaları 1 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.