Yazarlarevi Cinayeti pdf oku indir

tarafından
21
Yazarlarevi Cinayeti pdf oku indir

Babam bizi bırakıp gittikten sonra Ada’yı da evi de orada geçirdiğim mutlu çocukluk anılarını da silmiştim aklımdan. Öyle sanıyordum. Demek ki silememişim, sadece bastırmışım, bilinçdışının en karanlık dehlizlerine itmişim ki şimdi Ada’nın bahar kokularıyla birlikte o duygular da birer birer çıkıyor saklandıkları geçmiş zaman mezarlarından.
Edebiyatına eşik atlatmak için yeni bir “ses” bulma peşinde tehlikeli sulara açılan ünlü bir yazar. Hayatında yeterince bağ kuramadığı babasını ölümünden sonra anlamaya, yazdıklarının izini sürerek ardında bıraktığı gizemi aydınlatmaya çalışan bir evlat. “Büyük yazar”a hayran edebiyat tutkunu gençler. Bir zamanlar edebiyatçılara ev sahipliği yapmış ama zamanın acımasız tokadını yiyip kimliğini kaybetmeye başlamış bir ada…
Oya Baydar, gizem ve merak unsurlarıyla harmanladığı romanında yazma tutkusunu, yazarlık hevesini, yazarın “vasat”ı aşma kaygısını, günümüz dünyasında edebiyatın metalaşmasını, ses-söz-yazı ilişkisini irdeliyor.
Yazmak, yazarlık, edebiyat dünyası ve zamanın insanları da, mekânları da, edebiyatı da öğüten gücü üzerine bir roman.
 
#ada #edebiyat #yenibaşlangıç #gizem #şüphe #babakızilişkisi
 

Yazarlarevi Cinayeti isimli 360 sayfadan oluşan kitap ; Oya Baydar tarafından kaleme alınmıştır. CAN YAYINLARI yayınevinin 15.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Yazarlarevi Cinayeti isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) pdf oku indir başlıklı makalemizde Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) indir, Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) oku ve Otuz Beş Yaş (Ciltsiz) pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazarlarevi Cinayeti pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.