Kendinle Savaşma Sanatı pdf oku indir

tarafından
9
Kendinle Savaşma Sanatı pdf oku indir

Bir filozof ve genç bir adamın, Freud ve Jung’la birlikte on dokuzuncu yüzyılın en önemli isimlerinden Avusturyalı psikoterapist Alfred Adler’in önünü açtığı yolda deneyimledikleri beyin fırtınası, Japonya’da milyonlarca insanın hayatını değiştiren bir fenomene dönüştü ve şimdi de size duygularınızdan korkmadan yaşamanız, geçmişin zincirlerini kırarak özgürleşmeniz ve kendiniz olmanın önündeki en büyük engele yani kendinize karşı savaştan galip çıkmanız için gerekli strateji ve felsefeyi sunuyor.
 
İkili arasında geçen diyaloglarda, kendi içinize dönüp cevaplamak isteyeceğiniz ve her cevapta gerçek ‘siz’ olmaya yaklaşacağınız soruların olduğu bu kitapla, artık rüzgarın önüne kattığı başıboş savrulan bir yaprak gibi hissetmeyecek, kendini tanımanın sonsuz okyanusundaki değerli sırra erişerek yaşam bilgeliğini kavrayacaksınız.
 

Kendinle Savaşma Sanatı isimli 296 sayfadan oluşan kitap ; Ichiro Kishimi tarafından kaleme alınmıştır. KORİDOR YAYINCILIK yayınevinin 06.02.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kendinle Savaşma Sanatı isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Kendinle Savaşma Sanatı pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.