Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar pdf oku indir

tarafından
9
Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar pdf oku indir

Umutsuz olma!
Eğer kalbin sürekli kırılıyorsa, içeride bir yerlerde seni çok mutlu edecek bir duygu filizleniyor demektir. Güneşi sevdiğin hâlde solmaya başladıysan üzülme, kalbin kendi baharına hazırlanıyor demektir. Sabrettiğin hâlde hiçbir şey yolunda gitmiyorsa vazgeçme, kaderin senin için yepyeni yollar keşfediyor demektir.
Sabret! Allah merhamet sahibidir. Her çaresizliğin içine bir çare gizlemiştir. Her darlıktan sonra bir ferahlık, her acıdan sonra bir rahatlık ve her karanlıktan sonra bir aydınlık verecektir. Üzülme! Bugünkü gözyaşların, yarın öbür gün yaşayacağın mutlulukların habercileridir. Şu an yaşadığın sıkıntılar, ileride karşılaşacağın güzelliklerin müjdeleyicileridir. Sabret can! Çünkü sana zoru yaşatan, elbet bunun mükâfatını da verecektir.
 

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar isimli 176 sayfadan oluşan kitap ; Nebi Yıldız tarafından kaleme alınmıştır. OLİMPOS YAYINLARI yayınevinin 02.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kara Keşiş pdf oku indir başlıklı makalemizde Kara Keşiş indir, Kara Keşiş oku ve Kara Keşiş pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Zor Zamanlar Güzel Kapılar Açar pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.