Güzel Ülke Atlası (Harita ve Çıkartma Hediyeli) pdf oku indir

tarafından
8
Güzel Ülke Atlası (Harita ve Çıkartma Hediyeli) pdf oku indir

Öyle bir ülke düşün ki içinde uçsuz bucaksız denizler, yemyeşil ormanlar, heybetli dağlar, şelaleler, binlerce yıllık tarih, antik kentler, enfes yemekler olsun. İster yüce bir dağının yamaçlarında kayak yap, ister masmavi denizlerinde yüz, ister rengarenk doğasında uzun uzun yürü, ister kanyonlarında rafting yap, istersen de dürbününü alıp ormanlarındaki türlü türlü  ağaçları ve kuşları keşfet.
 
İşte Antik Çağ şehirlerinden Osmanlı saraylarına, Selçuklu yapılarından Hitit tabletlerine kadar
bir sürü farklı kültürü ve medeniyeti içinde barındıran güzel ülke: Türkiye! Sanki onlarca ülke tek bir ülkenin içinde!
 
Karış karış dolaşsan da bitmeyecek zenginlikleriyle Türkiye’nin sayısız güzelliklerinin bir kısmı Güzel Ülke Atlası’nda.
 
Taze Kitap’ın hem çocuklarca hem büyüklerce çok sevilen atlas serisi, Türkiye’de gezip görülecek tarihî ve doğal güzellikleri anlatan Güzel Ülke Atlası ile genişledi. Güzel Ülke Atlası, tıpkı Türkiye gibi farklı renkleri, tatları, öyküleri içinde barındırıyor. Usta gazeteci Mutlu Tönbekici’nin kaleme aldığı Güzel Ülke Atlası, Türkiye’yi merak eden ve Türkiye’yi seven her yaştan okur için raflarda. Harita ve çıkartma hediyeli.
 

Güzel Ülke Atlası (Harita ve Çıkartma Hediyeli) isimli 112 sayfadan oluşan kitap ; Mutlu Tönbekici tarafından kaleme alınmıştır. TAZE KİTAP yayınevinin 04.06.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Güzel Ülke Atlası (Harita ve Çıkartma Hediyeli) isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Güzel Ülke Atlası (Harita ve Çıkartma Hediyeli) pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.