Bir Alimin Günlüğü Gördüklerim, Düşündüklerim, Eleştirilerim, Öğütlerim pdf oku indir

tarafından
25
Bir Alimin Günlüğü  Gördüklerim, Düşündüklerim, Eleştirilerim, Öğütlerim pdf oku indir

Bu eser, engin ilmi ve ilgi çeken görüşleriyle sadece İslâm dünyasında değil, Batı âleminde de kendini kabul ettirmiş bilge bir âlimin eseridir. Diğer Avrupa dilleri bir yana, sadece Fransızcaya üç kere çevrilmiştir.
Yazar, 20 sene boyunca tuttuğu notları, günlükleri, değerlendirmeleri, şahit olduğu ibret verici hikâyeleri ve öğütleriyle 850 yıl öncesinden günümüze ışık tutuyor. 
İbnü’l-Cevzî, kendi gözlemlerinden hareketle, insanoğlunun farklı yönlerini gözler önüne seriyor, o yüzden de halk kesiminden en yüksek düzeydeki ilim ve fikir adamına kadar herkese sesleniyor. 
Bu eser, döne döne okuma isteği uyandıran, vazgeçilmez bir başucu kitabıdır.
Zevkle okunacak, çok şey öğrenilecek bu kitabın sayfalarına öylesine bir göz gezdirmek bile insana, ihtiyaç duyduğu huzurun ve mutluluğun tatlı nefesini hissettirecektir.
 

Bir Alimin Günlüğü
Gördüklerim, Düşündüklerim, Eleştirilerim, Öğütlerim isimli 552 sayfadan oluşan kitap ; İbnu’l-Cevzi tarafından kaleme alınmıştır. SUFİ KİTAP YAYINLARI yayınevinin 10.09.2019 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Bir Alimin Günlüğü
Gördüklerim, Düşündüklerim, Eleştirilerim, Öğütlerim isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir başlıklı makalemizde Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi indir, Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi oku ve Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Alimin Günlüğü Gördüklerim, Düşündüklerim, Eleştirilerim, Öğütlerim pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.