Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir

tarafından
21
Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir

Günümüzde insanlığın asıl ızdırabı, kainatın efendisi Hz. Muhammed’i (a.s.m.) tam manası ile tanımamış, hakiki şahsiyetini bilememiş olmasından ve getirdiği, hayat bahşeden esaslara aşk ve şevk içinde kucak açmayışından gelmektedir. Dünyanın manevi sarsıntısı da, sıkıntısı da, anarşi ve huzursuzluk içinde bocalayışı da bundan doğmaktadır.
Onu anlamadıkça sevmedikçe ve hayat bahşeden prensiplerini kendisine rehber edinmedikçe de insanlığın bu sıkıntı, sarsıntı ve buhrandan kurtulması mümkün değildir.
İnsanlık onu anlamak zorundadır!
Dünya Siyer Ödülü birincisi bu eserimiz, onun bir nebze olsun anlaşılmasına vesile olacaksa kendimizi bahtiyar addedeceğiz.
 

Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi isimli 464 sayfadan oluşan kitap ; Salih Suruç tarafından kaleme alınmıştır. NESİL YAYINLARI yayınevinin 28.10.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan El-Munkız Mine’d-Dalal Dalaletten Hidayete pdf oku indir başlıklı makalemizde El-Munkız Mine’d-Dalal Dalaletten Hidayete indir, El-Munkız Mine’d-Dalal Dalaletten Hidayete oku ve El-Munkız Mine’d-Dalal Dalaletten Hidayete pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Peygamberimizin Hayatı 1 (Ciltsiz Küçük Boy) Mekke Dönemi pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.