Kan Varsa pdf oku indir

tarafından
11
Kan Varsa pdf oku indir

Kan varsa haber de vardır… Habercilerin kullandığı bir deyişti bu ve o gün bir bombanın patlatıldığı Albert Macready Ortaokulu’nda kesinlikle kan vardı. Finders Keepers Dedektiflik Ajansı’nda günlük işleriyle ilgilenen Holly Gibney’nin dikkatini çeken ise bambaşka bir ayrıntıydı. O, kanın kokusunu alıp ilk haberi yapan muhabire takılmıştı. Holly’nin adama odaklanmasının geçerli bir nedeni vardı, çünkü o bir Yabancı’ydı. Kan Varsa her biri okuru kendi korku dolu dünyasına çeken dört uzun öyküden oluşuyor. Holly’nin ilk yalnız macerasının dışında Bay Harrigan’ın Telefonu, Chuck’ın Hayatı ve Sıçan öyküleri uykularınızı kaçıracak.
 

Kan Varsa isimli 432 sayfadan oluşan kitap ; Stephen King tarafından kaleme alınmıştır. ALTIN KİTAPLAR yayınevinin 25.05.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Kan Varsa isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Hakkari’de Bir Mevsim pdf oku indir başlıklı makalemizde Hakkari’de Bir Mevsim indir, Hakkari’de Bir Mevsim oku ve Hakkari’de Bir Mevsim pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Kan Varsa pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.