Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 pdf oku indir

tarafından
7
Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 pdf oku indir

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı ve Japon İmparatorluğunun vampirlerle savaşan Ay Şeytanları Bölüğüne katıldı. Tek istediği intikam almaktı ve şimdi en ön saflarda vampirlerle savaşıyor.
Nagoya’da savaş zamanı! Her soylu vampirle savaşmak için üç ekip görevlendirildi. Personel eksikliği nedeniyle bir vampirle mücadele etmekle görevlendirilen Shinoa ve Narumi birlikleri ise bu zor görevin altından kalkmak için mükemmel bir uyumla hareket etmek durumunda. Diğer taraftan, başka birliklerden ölenler var ve bazıları da son derece zorlu bir rakip olan Crowley’nin eline düşmüş durumda.
 

Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 isimli 200 sayfadan oluşan kitap ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA yayınevinin 30.06.2018 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Seraph of the End Kıyamet Meleği 8 pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.