Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir

tarafından
11
Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir

Ankara, Mon Amour!
Üst üste asılınca ertesi gün daha iyi ısıtan paltoların cepli basma elbiselerin dualarla ekilen simit ağaçlarının üç tam bir paso’nun troleybüs hızında giden bir hayatın Zümrüt Pastanesi’nin ve Alemdar Sineması’nın sabahtan öğlene bir yağmurla değişiveren dünyaların ikindi sessizliklerinin “bir hatırası olmanın” “bir çay koyalımın” mavi ODTÜ otobüslerinin ciddiyetle Grundrisse okumaların Nisan Tezleri’nde aranan şiirin yirmi yaşında olmanın tiril tiril yeşil elbiseler giyen bir hayalin kaplumbağa soyunun en zor geçen o ilk altı ayın elinden kavuşanların sevinci.
 

Ankara, Mon Amour ! isimli 167 sayfadan oluşan kitap ; Şükran Yiğit tarafından kaleme alınmıştır. İLETİŞİM YAYINLARI yayınevinin 12.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. Ankara, Mon Amour ! isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Beni Kör Kuyularda pdf oku indir başlıklı makalemizde Beni Kör Kuyularda indir, Beni Kör Kuyularda oku ve Beni Kör Kuyularda pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Ankara, Mon Amour ! pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.