İhmal Edilen Anahtar Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek pdf oku indir

tarafından
38
İhmal Edilen Anahtar  Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek pdf oku indir

“İyileşmenin, hayattaki neşeyi, yaratıcılığı ve huzuru yeniden kazanmanın anahtarı, Alice Miller’ın ikna edici bir şekilde açıkladığı gibi, çocukluğun koşulsuz ifşasında yatar.”

Alice Miller İhmal Edilen Anahtar‘da, binlerce yıldır gerçeği örtmek için titizlikle örülmüş olan perdeyi kaldırmaya her zamanki gibi kararlı. O perdeyi bir kenara ittiğinde, şaşırtıcı sonuçlar ortaya çıkıyor. Nietzsche, Picasso, Kathe Kollwitz, Buster Keaton hakkında yaptığı analizlerle gerçekleri gözler önüne seriyor. Pek çok kişi tarafından uzun süredir rafa kaldırılan anahtarla (çocukluk) paslı kilitleri açıyor ve okuyucularına beklenmedik zengin bir bakış açısı sunuyor.
 
Picasso Guernica’da ne anlattı? Buster Keaton neden hiç gülümsemedi? Nietzsche neden kadınlara ve dine bu kadar çok hakaret etti? Niçin aklını yitirdi? Hitler ve Stalin neden zalim ve katil oldu?
 

İhmal Edilen Anahtar
Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek isimli 136 sayfadan oluşan kitap ; Alice Miller tarafından kaleme alınmıştır. PROFİL KİTAP yayınevinin 04.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. Sizler bu kitabı indirebilir ve Sitemizden özetini okuyabilirsiniz. İhmal Edilen Anahtar
Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek isimli Kitabı indirmek için aşağıdaki yorum kısmına mesaj bırakın

Bir önceki yazımız olan Kişisel Ataleti Yenmek pdf oku indir başlıklı makalemizde Kişisel Ataleti Yenmek indir, Kişisel Ataleti Yenmek oku ve Kişisel Ataleti Yenmek pdf indir hakkında bilgiler verilmektedir.

İhmal Edilen Anahtar Yaratıcılık ve Yıkıcılıkta Çocukluk Travmalarının İzini Sürmek pdf oku indir Kitabımızı buradan indirebilirsiniz.